Gwarancja i reklamacje - Pillovely
hello@pillovely.com

Gwarancja i reklamacje

Gwarancja

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Tak jak w zwykłym sklepie, udzielamy gwarancji na nasze poduszki, na okres 24 miesięcy.

Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji.

Gwarancja nie obejmuje:

● uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem;
● uszkodzeń mechanicznych;
● uszkodzeń spowodowanych przez zwierzęta;
● uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym czyszczeniem;
● uszkodzeń spowodowanych termicznie (odbarwienia, blaknięcia);
● spadku miękkości produktu, spowodowanym zagęszczaniem się sylikonu.

Reklamacje

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu najlepiej z jego opakowaniem, kopią faktury, opisem zawierającym powód reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi. Reklamację można wysłać Pocztą Polską lub za pośrednictwem firm transportowych. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty fizycznego otrzymania przesyłki.

Następnie reklamowany produkt zostanie poddany ekspertyzie. W przypadku uznania reklamacji dokonamy wymiany lub zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto. Wybór należy do Państwa.

Doręczenie reklamacji przez reklamującego

Jeśli zakupiony produkt chcecie Państwo zareklamować wysyłając go Pocztą Polską lub firmą transportową prosimy o wysłanie paczki na adres:

Pillovely Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 306
34-123 Chocznia
Polska

Do paczki prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny, który możesz pobrać poniżej.

W przypadku gdy reklamacja została rozpatrzona pozytywnie to produkt zostanie naprawiony, a jeśli naprawa nie jest możliwa przysługuje Państwu prawo do wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy.

Koszty przesyłki reklamowanego produktu mogą być zwrócone tylko w przypadku uznania reklamacji. Zwracamy wyłącznie koszty przesyłki pocztowej. Nie musicie Państwo adresować przesyłki z reklamowanym produktem na imię i nazwisko konkretnego pracownika. Wystarczy w polu adresat wpisać Pillovely.com . Każdą reklamację rozpatrujemy bez dodatkowego przedłużania. O jej przebiegu zawsze klienta informujemy.

W przypadku uznania reklamacji, koszty wysyłki produktu do reklamacji zostaną Państwu zwrócone na podstawie przesłanego potwierdzenia.

W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.

Zwrot – prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Zwrot produktu odbywa się poprzez wysyłkę Pocztą Polską lub firmą transportową na adres reklamacyjny. Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym – nieużywane, oryginalnie zapakowane (z pełną zawartością).

Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres bok@pillovely.com z tytułem wiadomości „ ZWROT”.

KOSZYK 0