Oferta specjalna „Pillovely w podróży”

parallax background

Regulamin Oferty Specjalnej

„Pillovely w podróży”

 

1. Oferta specjalna „Pillovely w podróży” dotyczy zakupu wszystkich poduszek za pośrednictwem sklepu internetowego Pillovely.com

2. Oferta specjalna „Pillovely w podróży” dotyczy całości oferty prezentowanej w sklepie internetowym Pillovely.com.

3. Oferta specjalna „Pillovely w podróży” obejmuje darmową wysyłkę przy zakupach dwóch lub więcej poduszek z oferty sklepu internetowego Pillovely.com.

4. W przypadku zwrotów zakupionych poduszek, należy postępować zgodnie z ogólnym regulaminem sklepu internetowego Pillovely.com z zaznaczeniem, że osoba zwracająca poduszki pokrywa koszty przesyłki do siedziby Pillovely.com.

5. W przypadku zwrotów zakupionych poduszek, kwota zwrotu będzie naliczana na podstawie obowiązującej oferty specjalnej „Pillovely w podróży”.

6. W przypadku wymiany zakupionej poduszki w ofercie specjalnej „Pillovely w podróży”, obowiązują normalne zasady umieszczone w ogólnym regulaminie pillovely.com, koszty wymiany pokrywa kupujący, tyczy się to również wymiany kilku poduszek.

7. Sklep internetowy Pillovely.com jest wyłącznym organizatorem promocji.

8. Sklep internetowy Pillovely.com ma prawo do zmian w regulaminie oferty oraz zasad na jakich się odbywa.

9. Organizator promocji ma prawo do jej zakończenia bez powiadamiania użytkowników o tym fakcie.

10. W przypadku kwestii nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie zapraszamy Państwa do ogólnego regulaminy sklepu Pillovely.com.

11. Czas obowiązywania oferty specjalnej „Pillovely w podróży” jest ograniczony od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 roku.