hello@pillovely.com

Sofy

Sztruksowa i modułowa kolekcja sof podąża za najnowszymi trendami, wykorzystując najlepsze rozwiązania minimalistycznego skandynawskiego dizajnu.

Nasza propozycja została zaprojektowana w odpowiedzi na poszukiwania przytulnych i funkcjonalnych mebli, które nadają mieszkaniu powiew nowoczesności.

W kolekcji króluje ponadczasowy sztruks, od kilku lat szalenie popularny, to zapewne przez nieszablonowy wygląd i przyjemne w dotyku doznania prążkowanej tkaniny.
Prezentowane sofy posiadają komfortowe i miękkie siedzisko oraz wyprofilowane oparcie, zapewniając relaksujące doświadczenia podczas odpoczynku.
To wygoda, na którą zasługujesz Ty i Twoi najbliżsi.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o łatwym dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb i preferencji, bez konieczności stosowania narzędzi. Moduły łączą się ze sobą swobodnie, jak klocki, umożliwiając tworzenie unikalnych kompozycji, które idealnie pasują do Twojego wnętrza.

Modułowość to tylko jedna z wielu zalet tej kolekcji. Projektanci zadbali również o praktyczny aspekt mebli, dzięki czemu sam możesz zdecydować o wyborze prawej lub lewej strony sofy.
Kolekcja sof cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, zabrudzenia oraz aktywność domowych ulubieńców.
Wykorzystane materiały są przyjazne dla środowiska i zwierząt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
WIDOK
  • 2
  • 3
  • 4
KOSZYK 0

KATEGORIE

KOLOR

SIZES

BRAND

CENA

Dodano do schowka. ZOBACZ SCHOWEK