hello@pillovely.com

...dla Tych, którzy chcą bardziej.

Naszą filozofią życiową jest umiejętność zatracenia się we wszystkim co się robi bez reszty. W życiu nie interesuje nas pójście na łatwiznę i nie boimy się przekraczać utartych granic. Mieszkanie to dla nas coś więcej niż cztery ściany i uważamy, że dodatki mają wielką moc!

Nasze poduszki są dla Tych, którzy zawsze podążają swoją drogą, którym obce jest słowo kompromis, którzy mają niekończący się apetyt na życie i patrzą na świat z dziecięcym zadziwieniem.

Unikatowe wzornictwo

Wędrując po sklepie Pillovely odkryjesz bogactwo wzorów i różnorodność barw. Opierając się na aktualnych trendach we wzornictwie i kolorystyce tworzymy unikatowe kolekcje, które stworzył nasz zespół. Bogata paleta kolorystyczna i wzornicza pozwoli stworzyć niezwykłe aranżacje dla Twoich wnętrz.

Najwyższa jakość

Wybór poduszki nie powinien być przypadkowy, u nas pasja spotyka się ze starannością, a kreatywność idzie w parze z niezwykłą solidnością. Do produkcji naszych poduszek wybieramy tylko wysokiej jakości materiały, co przekłada się na doskonały efekt finalny. Dodatkowo przed wysłaniem, dokładnie sprawdzamy każdą poduszkę, uszycie, kolor, opakowanie – wszystko musi się zgadzać.

Tworzymy zespół z pasją

Czym różnimy się od zwykłego sklepu internetowego? Nie zatrudniamy zespołu wielu ludzi, pracujemy w małym kilkuosobowym gronie. Nasze poduszki to produkt polski, szyty w lokalnych szwalniach, gdzie każdy egzemplarz wykonany jest z dbałością o szczegóły. Wiemy, że wyjątkowość rodzi się z pasji. Pasji do tworzenia piękna.

KOSZYK 0