+48 535 515 344

DERI

14,96 z VAT

Piękna, klasyczna poduszka ozdobna w ciepłym, złocistym odcieniu. Będzie wspaniale komponować się z kolorem beżowym, brązowym, zielonym, a także burgundowym, fioletowym i ciemnozielonym. Ożywi i podkreśli wystrój mieszkania zaaranżowanego w stylu klasycznym lub retro. Ten niebanalny dodatek, którego szlachetna barwa doda wnętrzu królewskiego szyku i ociepli je. Jeżeli chcesz rozświetliś swój salon lub sypialnie i sprawić że w Twoim domu zapanuje wyjątkowy nastrój, wybierz poduszkę dekoracyjną DERI.

In stock

SKU: 27 Categories: ,

Description

Poduszka dekoracyjna DERI

Piękna, klasyczna poduszka ozdobna w ciepłym, złocistym odcieniu. Będzie wspaniale komponować się z kolorem beżowym, brązowym, zielonym, a także burgundowym, fioletowym i ciemnozielonym. Ożywi i podkreśli wystrój mieszkania zaaranżowanego w stylu klasycznym lub retro. Ten niebanalny dodatek, którego szlachetna barwa doda wnętrzu królewskiego szyku i ociepli je. Jeżeli chcesz rozświetlić swój salon lub sypialnie i sprawić że w Twoim domu zapanuje wyjątkowy nastrój, wybierz poduszkę dekoracyjną DERI.

Nieprzemijająca klasyka – te słowa towarzyszyły nam przy tworzeniu tej kolekcji. Wnętrza urządzone w stylu klasycznym są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Są przyjazne i eleganckie zarazem – za to właśnie lubimy je najbardziej. A co najważniejsze klasyczny nie znaczy nudny!

Dane techniczne poniżej:

Specifications

Wymiary opakowania

54 x 48 x 18 cm

Wymiary poduszki

45 x 45 x 15 cm (±2 cm)

SHOPPING BAG 0

Wishlist

Login

Create an account

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza privacy policy.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Added to wishlist! VIEW WISHLIST