hello@pillovely.com

RAGO Z GUZIKIEM

6,92 z VAT

Klasyczna poduszka dekoracyjna z guzikiem, która może stać się wyjątkową ozdobą Twojego domu. Jest wykonana z najwyższej jakości, trwałej tkaniny w odcieniu ciemnego dżinsu. Jej uniwersalna i ponadczasowa barwa potrafi stworzyć interesujące połączenie w zestawieniu z wieloma innymi kolorami, między innymi bielami, szarościami, żółcieniami czy pomarańczami. Poduszka ozdobna RAGO z guzikiem znakomicie komponuje się w każdym wnętrzu, dodając mu uroku. Stanowi wspaniałe wykończenie wystroju wnętrza salonu lub sypialni.

In stock

SKU: 001G Categories: ,
SHARE

Description

Poduszka dekoracyjna – RAGO Z GUZIKIEM

Klasyczna poduszka dekoracyjna z guzikiem, która może stać się wyjątkową ozdobą Twojego domu. Jest wykonana z najwyższej jakości, trwałej tkaniny w odcieniu ciemnego dżinsu. Jej uniwersalność oraz niesamowita ponadczasowa barwa potrafi stworzyć interesujące połączenie w zestawieniu z wieloma innymi kolorami, między innymi pięknymi bielami, szarościami, żółcieniami czy pomarańczami. Poduszka ozdobna RAGO z guzikiem wybitnie komponuje się w każdym wnętrzu ale najbardziej w twoim! Stanowi wspaniałe wykończenie wystroju wnętrza salonu lub sypialni.

 

Nieprzemijająca klasyka – te słowa towarzyszyły nam przy tworzeniu tej kolekcji. Wnętrza urządzone w stylu klasycznym są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody, ponieważ dobra poduszka zawsze sama się obroni!  Są przyjazne i eleganckie zarazem – za to właśnie lubimy je najbardziej. A co najważniejsze klasyczny nie znaczy nudny!

Dane techniczne poniżej:

SHOPPING BAG 0

Added to wishlist! VIEW WISHLIST