DYWAN FERO - Pillovely
hello@pillovely.com

DYWAN FERO

999.00  z VAT

Popularna geometria w ciekawej kombinacji kolorów jest hołdem dla modnego skandynawskiego stylu. Dywan FERO staje się centralnym elementem, organizuje i kształtuje przestrzeń. Zwięzłość wzoru w postaci ścisłych rombów jest w pełni kompensowana przez kombinację kolorów. Projekt słoneczny daje pozytywne emocje, dodaje energii, wypełnia przestrzeń światłem i optycznie go powiększa. Nić szenilowa nadaje dywanowi przyjemną miękkość i gęstość, a bawełna zapewnia naturalność i przyjazność dla środowiska.

SKU: ND012 Kategoria:
UDOSTĘPNIJ

Opis

 

Informacje dodatkowe

Nowoczesny dywan FERO

Popularna geometria w ciekawej kombinacji kolorów jest hołdem dla modnego skandynawskiego stylu. Dywan FERO staje się centralnym elementem, organizuje i kształtuje przestrzeń. Zwięzłość wzoru w postaci ścisłych rombów jest w pełni kompensowana przez kombinację kolorów. Projekt słoneczny daje pozytywne emocje, dodaje energii, wypełnia przestrzeń światłem i optycznie go powiększa.
Nić szenilowa nadaje dywanowi przyjemną miękkość i gęstość, a bawełna zapewnia naturalność i przyjazność dla środowiska.

[divider height=”50″ style=”dots” line=”default” themecolor=”1″]

Metody czyszczenia

KOSZYK 0

Dodano do schowka. ZOBACZ SCHOWEK