+48 535 515 344

DYWAN FERO

812.20  z VAT

Popularna geometria w ciekawej kombinacji kolorów jest hołdem dla modnego skandynawskiego stylu. Dywan FERO staje się centralnym elementem, organizuje i kształtuje przestrzeń. Zwięzłość wzoru w postaci ścisłych rombów jest w pełni kompensowana przez kombinację kolorów. Projekt słoneczny daje pozytywne emocje, dodaje energii, wypełnia przestrzeń światłem i optycznie go powiększa. Nić szenilowa nadaje dywanowi przyjemną miękkość i gęstość, a bawełna zapewnia naturalność i przyjazność dla środowiska.

SKU: ND012 Kategoria:
UDOSTĘPNIJ

Opis

 

Informacje dodatkowe

Nowoczesny dywan FERO

Popularna geometria w ciekawej kombinacji kolorów jest hołdem dla modnego skandynawskiego stylu. Dywan FERO staje się centralnym elementem, organizuje i kształtuje przestrzeń. Zwięzłość wzoru w postaci ścisłych rombów jest w pełni kompensowana przez kombinację kolorów. Projekt słoneczny daje pozytywne emocje, dodaje energii, wypełnia przestrzeń światłem i optycznie go powiększa.
Nić szenilowa nadaje dywanowi przyjemną miękkość i gęstość, a bawełna zapewnia naturalność i przyjazność dla środowiska.

[divider height=”50″ style=”dots” line=”default” themecolor=”1″]

Metody czyszczenia

Specyfikacja

Wymiary dywanu

135 x 200 cm, 160 x 230 cm

Informacje dodatkowe

Łatwa pielęgnacja, odporność na zużycie, łatwe czyszcznie, bardzo mięki, właściwości bakteriobujcze

Kolekcja

NOWOCZESNE DYWANY

Kolor

BIAŁY, SZARY, ŻÓŁTY

Kraj produkcji

Turcja

Metoda produkcji

Tkany, nie pozostawiający włókien

Skład dywanu

17% POLIESTER, 28% BAWEŁNA, 55% AKRYL

KOSZYK 0

Schowek

Logowanie

Rejestracja

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

Dodano do schowka. ZOBACZ SCHOWEK