ŁÓŻKO QUATRONI MAX - Pillovely
hello@pillovely.com

ŁÓŻKO QUATRONI MAX

2,800.00  z VAT

SKU: f05f2fe8eb01 Kategoria:
UDOSTĘPNIJ

Opis

Szukasz gotowego rozwiązania do swojej sypialni? Lubisz otaczać się tkaninami przyjemnymi w dotyku oraz podążać za trendami kolorystycznymi? Nic prostszego!
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją łóżek kontynentalnych PILLOVELYsleep, które zostały wyposażone w wygodne materace, a ich konstrukcje pokryte zostały welurową tkaniną w najmodniejszych odcieniach. Jeżeli chcesz poczuć się jak w 5cio gwiazdkowym hotelu, zapraszamy do zapoznania się kolekcją PILLOVELYsleep.

Łóżko o szerokości spania 140/160/180 cm, przystosowane zostało dla dwóch osób.

SPECYFIKACJA ROZMIARÓW ORAZ INNYCH INFORMACJI POSZCZEGÓLNYCH ŁÓŻEK DOSTĘPNA TUTAJ

Łóżka z kolekcji PILLOVELYsleep zostały wyposażone w dwa duże pojemniki na pościel.
Aby dostać się do pojemnika, należy podnieść materac ze swojej strony łóżka.

Łóżko wykonano w taki sposób, by każdy z Was mógł spać na oddzielnym materacu. Dolne materace łączy jednak od góry topper o szerokości 140/160/180 cm. Dzięki takiej konstrukcji można wygodnie podnosić materace do góry. 

Dzięki sprężynom kieszeniowym i piance wysoko elastycznej możecie liczyć na to, że materac dopasuje się do kształtu sylwetki i zapewni podparcie wszystkich części ciała. 
Pokrowce z materacy można zdjąć i wyprać w temperaturze 40stC.

Oparcie, czyli równie ważną kwestię w łóżku kontynentalnym, zapewni miękki zagłówek, który z łatwością dostosuje się do Waszych pleców, podczas długich seansów telewizyjnych lub czytania ulubionych książek.

KOSZYK 0

Dodano do schowka. ZOBACZ SCHOWEK