Dywan w domu – dodatek, który odmieni twoje wnętrze! - Pillovely
hello@pillovely.com
Artykuły
Posted in

Dywan w domu – dodatek, który odmieni twoje wnętrze!

Posted in

Podłoga jest niewątpliwie jednym z najbardziej użytkowych elementów w naszym domu. 

Bez względu na to czy posiadamy parkiet, panele czy też płytki, dobrym rozwiązaniem aby ożywić pomieszczenie jest położenie stylowego dywanu. W naszym sklepie mamy ich ogromny wybór, dywany tkane są z materiałów odpornych na zużycie, łatwo utrzymać je w czystości ponieważ większość z nich wypierzemy w pralce, są miękkie w dotyku oraz posiadają właściwości bakteriobójcze. Dywan powinien przede wszystkim pasować do stylu w jakim urządziliśmy nasze wnętrze oraz wywołać wrażenie na którym nam zależy.

Wybranie dywanu, który swoim kolorem, rozmiarem lub wzorem będzie się wyróżniać na tle całej aranżacji, sprawi, że będzie on widoczny z każdej części salonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku jednolitych kolorów ścian, wtedy dywan będzie jeszcze piękniej się prezentował. Za pomocą dywanu możemy też wydzielić strefę w pomieszczeniu np. biurową bądź też kącik zabaw dla dzieci. Podczas wybierania wzoru, zwróćmy uwagę na nasze dodatki takie jak poduszki czy zasłony aby całość pasowała do siebie.

Jeśli masz ciemną podłogę, a zależy Ci na optycznym powiększeniu przestrzeni, wybieraj dywany w bardzo jasnych kolorach. Choć będą one mocno kontrastowały z barwą płytek czy paneli, będą skuteczniej odbijać światło dostające się do pomieszczenia, a tym samym powiększą  pokój.

Dobrym pomysłem będzie także dopasowanie dywanu do mebli. Może to być ten sam kolor lub wzór. W ten sposób nawet jeśli później zdecydujemy się na wymianę dodatków, dywan nadal będzie pasował do całej aranżacji.

Dywany królują nie tylko na salonach, ale również w kuchni, gabinecie czy przedpokoju. Spełniają przede wszystkim funkcję praktyczną, chronią podłogę przed zabrudzeniami, zarysowaniami a w łazience chronią przed chłodem płytek podłogowych.

Nasze nowoczesne dywany, wpiszą się w gust nie jednego ulubieńca pięknych wnętrz. Są w pięknych i żywych kolorach a wzory wpasują się w najnowsze trendy i nadadzą się zarówno do klasycznych jak i bardziej młodzieżowych wnętrz.

KOSZYK 0