hello@pillovely.com
Artykuły
Posted in

Jak udekorować dziecięcy pokój?

Posted in

Jak udekorować dziecięcy pokój?

Tworząc pokój naszej pociechy, często zastanawiamy się jakie dekoracje i dodatki będą dopełniać efekt końcowy. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy i w jakim wieku jest nasza pociecha. Nawet za niewielkie pieniądze możemy odmienić każde wnętrze.

Zacznijmy od ścian!

Zdecydujmy, czy będziemy chcieli częściej zmieniać aranżację w pokoju naszego dziecka czy też będziemy robić to tylko co kilka lat.  Jeżeli częściej, to najlepszym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian farbami, natomiast jeśli dopiero za kilka lat zdecydujemy się na zmianę, warto wybrać ciekawą tapetę. Wybór wzorów i kolorów jest ogromny. Jeśli pomalujemy ściany, a będziemy chcieli bardziej je udekorować, możemy zrobić to za pomocą fantazyjnych naklejek ściennych lub obrazów. Taką aranżację można wtedy szybko i łatwo zmienić.

Dodatki które są piękne i funkcjonalne!

Poduszki, dywaniki, lampy, to wszystko ociepla wnętrze a przy okazji może świetnie wyglądać nawet w pokoju nastolatka. Na rynku jest wiele takich dodatków w fantazyjnych wzorach, w różnych kształtach i kolorach a nawet z ulubionymi postaciami z bajek. W naszym sklepie można znaleźć m.in. poduszki przypominające kształtem piłkę bądź precelka. Natomiast na pewno, niezbędnym dodatkiem w pokoju każdego dziecka jest lampka nocna która będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale również dawać ciepłe, delikatne światło  przy którym można zrelaksować się przed snem. Niewielki dywanik w nie tuzinkowym kształcie z pewnością ożywi wnętrze. Możemy również postawić na wykładzinę, która sprawi radość mniejszym dzieciom, szczególnie jeśli zakupimy taką np. w ulice samochodowe.  Ważną rzeczą w dziecięcym pokoju są również pudła, kosze lub inne pojemniki na zabawki. Możemy postawić na zwykłe jednokolorowe na kółkach, co ułatwi przenoszenie zabawek lub też zdecydować się na materiałowe kosze z uchwytami które można znaleźć w przeróżne wzory.

Piękne oraz bardzo wygodne poduszki oraz dywany można dostać w naszym sklepie! https://pillovely.com/oferta/

Okno również nie musi być nudne, możemy zawiesić na nim piękne firany bądź zasłony w ulubionych kolorach naszej pociechy, lub też z ulubionymi postaciami z bajek.

Najlepsze firany na: https://marboss.eu/epoint/kategoria-produktu/home-dekor/firany/

Pamiętajmy, że pokój ma przede wszystkim podobać się i służyć naszemu dziecku. Jeżeli wymarzy sobie rysunki na ścianach, to pomalujmy je farbą tablicową i sprawmy mu po prostu radość!

KOSZYK 0