hello@pillovely.com
Artykuły
Posted in

Wakacyjne wybory – wybieramy komplet wypoczynkowy do salonu!

Posted in

Wybieramy komplet wypoczynkowy do salonu!

Narożnik, a może sofa? Na co się zdecydować, aby było nam wygodnie oraz by nasz salon zyskał charakteru dzięki pięknym nowoczesnym meblom?

Pierwszym elementem doboru kompletu wypoczynkowego powinna być wielkość naszego salonu.
Jeśli dysponujemy małym metrażem, nie powinniśmy przytłaczać przestrzeni dużym meblem. Kolor oraz materiał z jakich wykonane będą nasze meble powinny współgrać z resztą pomieszczenia.
Kolejnym ważnym elementem jest ilość domowników. Jeśli chcemy, aby każdy znalazł miejsce dla siebie, a mamy dosyć sporą rodzinę, postawmy na duży i wygodny narożnik.
W naszej ofercie znajdziesz fantastyczny duży narożnik z serii proffes, który posiada też dodatkową wysuwaną pufę na wypadek niespodziewanych gości.
Zwróćmy również uwagę na to, czy nasz komplet wypoczynkowy ma pełnić pełnić funkcję spania np. na co dzień, czy też tylko na wypadek kiedy sporadycznie przyjmujemy gości na kilka dni.
Jeżeli chcemy się na takim narożniku dobrze wyspać, wybierzmy taki który ma w swoim wypełnieniu sprężyny zamiast pianki, wtedy na pewno o ból pleców nie musimy się martwić.
Większość mebli znajdujących się w naszej ofercie posiada sprężyny a więc na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny.
Dobrym rozwiązaniem, jeżeli lubimy rozsiąść się wygodnie z podparciem, jest kupno sofy w komplecie z fotelami.
Taką sofę również możemy rozłożyć do snu i zajmie nam ona mniej miejsca niż narożnik.
Jeżeli chodzi o materiał mebli, posiadamy szeroki wybór materiałów obiciowych.

Na meble tapicerowane polecane są tkaniny sztruksowe lub welurowe, są bardzo wytrzymałe, nie mechacą się, a do tego łatwo się je czyści.
Elementem który również jest istotny to możliwość ściągania poszew na poduszki.
Niektóre narożniki posiadają wszyte na stałe ozdobne poduszki których niestety nie będziemy mieli możliwości wyprać w pralce a jest to ważny element  np. w przypadku kiedy mamy w domu małego alergika.
Jeżeli chcemy w naszym narożniku lub sofie przechowywać pościel lub inne rzeczy, zwróćmy uwagę na pojemność pojemnika które posiada nasz mebel, a mechanizm rozkładania i składania nie powinien sprawiać nam problemów. Pamiętajmy, że salon jest naszym miejscem relaksu, spotkań towarzyskich oraz spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.
Zadbajmy o to, aby sprostał naszym potrzebom i przy tym fantastycznie się prezentował oraz służył przez długie lata.

Meble dostępne na https://pillovely.com/oferta/meble/, a tkaniny obiciowe tutaj: https://marboss.eu/epoint/

KOSZYK 0